Muzyka

Trasa koncertowa zespołu Me and That Man w 2024 roku po Polsce i Europie

Znane są już plany przyszłorocznej trasy koncertowej kierowanego przez Nergala zespołu Me and That Man. Oficjalnie potwierdzono, że tournée odbędzie się nie tylko na terenie Polski, ale także w innych krajach europejskich. Pierwsze wystąpienie planowane jest na 20 marca w Szczecinie, natomiast całość zakończy się 7 kwietnia w Olsztynie. W międzyczasie zespół odwiedzi również Niemcy, Finlandię oraz Estonię.

Podczas większości koncertów – oznaczonych poniżej gwiazdką – na scenie gościnnie pojawi się Frank The Baptist. Informacje dotyczące supportu na pozostałych koncertach zostaną podane w najbliższym czasie.

Harmonogram trasy koncertowej Me and That Man w 2024 roku prezentuje się następująco:

Dokładnie 20 marca zespół będzie występował w Domu Kultury Krzemien w Szczecinie. Następnie 21 marca odwiedzi Bydgoszcz, gdzie zagra w Fabryce Lloyda. Kolejnym punktem trasy będzie Gdańsk i klub Drizzly Grizzly (22.03). Dzień później muzycy przeniosą się do Gomunic, gdzie wystąpią w klubie Bogart. 24 marca Me and That Man zagości w żarskim Domu Kultury.

Koncerty w innych krajach rozpoczną się 28 marca od Hamburga w Niemczech, gdzie zagrają w Bahnhof St. Pauli. Następnie odwiedzą Kopenhagę w Danii (29.03), a potem pojadą do Norwegii na Inferno Metal Festival w Oslo (30.03). Pierwszego kwietnia zespół zawita do Helsinek w Finlandii, gdzie wystąpi w Korjaamo Club. Potem przyszedł czas na kraje bałtyckie: Tallinn w Estonii (3.04), Ryga na Łotwie (4.04) i Wilno na Litwie (5.04).

Na koniec Nergal ze swoim zespołem wróci do Polski, gdzie zagra kolejne dwa koncerty – 6 kwietnia w Białymstoku (klub Zmiana Klimatu) i 7 kwietnia w Olsztynie (klub Scena Zgrzyt).

Similar Posts