Muzyka

Sting wyrusza w muzyczną podróż do Polski na dwa koncerty w 2024

Legendarny muzyk Sting ma zaszczyt odwiedzić Polskę na dwa koncerty w 2024 roku. Już teraz możemy podać daty i miejsca, gdzie odbędą się te muzyczne wydarzenia.

W 2024 roku, Sting zagra dwa razy dla polskiej publiczności. Artysta ten, znany ze swojej imponującej kariery, tym razem zagości w północnej i centralnej części Polski. Pierwszy z koncertów odbędzie się w Ergo Arenie, położonej na linii granicznej Gdańska i Sopotu, 6 czerwca 2024 roku. Następnie, 7 czerwca 2024 roku, Sting wystąpi w Atlas Arenie w Łodzi.

Podczas obu koncertów Sting, wspomagany przez rockową grupę muzyczną, zaprezentuje swoje najbardziej popularne i uwielbiane utwory. Te piosenki pochodzą zarówno z okresu jego pracy jako członka zespołu The Police, jak i z jego solowej kariery muzycznej. Jest to spektakl, podczas którego Sting wykonuje takie hity jak „Fields of Gold”, „Roxanne”, „Every Breath You Take”, „Message in a Bottle” oraz wiele innych znanych i uwielbianych utworów.

Bilety na koncert Stinga w Polsce będą dostępne w przedsprzedaży dla klientów Citi Handlowy od środy, 22 listopada, o godzinie 10:00. Dla klientów Ticketmaster przedsprzedaż rozpocznie się również w środę, 22 listopada, ale o godzinie 12:00.

Similar Posts