Muzyka

Bracia Cavalera powracają do swoich korzeni – wyjątkowe koncerty w Polsce już za tydzień!

Max i Igor Cavalera, znani na scenie muzycznej jako Cavalera, wkrótce odbędą dwa wyjątkowe koncerty na polskiej ziemi. Popularni bracia zdecydowali się przygotować dla swoich fanów niecodzienny prezent, prezentując materiał z ich wczesnych dni kariery, pochodzący z dwóch kultowych albumów Sepultury.

Cavalera postanowili odtworzyć na nowo dwa klasyczne albumy Sepultury, które zapisały się w historii metalu: minialbum „Bestial Devastation” z 1985 roku oraz pełny album „Morbid Visions” z 1986 roku. Teraz fani będą mieli szansę doświadczyć tych utworów na żywo, zarówno tych, którzy pamiętają oryginalne wydania, jak i młodsze pokolenie.

Koncerty Braci Cavalera odbędą się w Polsce już za tydzień. Pierwszy z nich zaplanowany jest na 27 listopada i odbędzie się w Warszawie, w klubie Stodoła. Dzień później, 28 listopada, artyści wystąpią w Krakowie, w klubie Studio. Na oba wydarzenia bilety są nadal dostępne do nabycia.

Igor Amadeus Cavalera i Travis Stone dołączą do Braci Cavalera na scenie, grając odpowiednio na basie i gitarze prowadzącej. Ich wspólne występy charakteryzują się surową, nieharmonijną energią, która wprowadza słuchaczy w atmosferę chaotycznych koncertów z lat osiemdziesiątych. Każdy utwór przypomina potężny cios, dzięki czemu autentycznie oddają klimat tamtych czasów.

Similar Posts