Moda

Białe rajstopy konkurują o tytuł modowego hitu sezonu – trendy prosto z pokazów Chanel

Podczas chłodniejszych miesięcy, jakimi są jesień i zima, kobiety często sięgają po rajstopy jako dodatek do swojego stroju. Tym razem jednak, nie jest to typowy czarny lub beżowy dodatek – białe rajstopy zdobywają coraz większą popularność. To właśnie one stanowią najnowszy modowy trend, który został zapoczątkowany przez markę Chanel na jednym ze swoich pokazów mody. Naprawdę warto przyjrzeć się, jak ten element garderoby można zestawić z innymi ubraniami oraz jak uczynić go modnym i stylowym.

Kiedyś białe rajstopy były uważane za symbol kiczu, ale w tym roku ten obraz zmienił francuski dom mody Chanel. Prezentując na swoim pokazie białe rajstopy z ażurowymi wzorami, udowodnili, że mogą one stać się prawdziwym hitem na arenie mody.

Chociaż białe rajstopy cieszą się obecnie dużą popularnością, ich moda nie jest nowością. Blair Waldorf, bohaterka popularnego serialu „Plotkara”, nosiła je już wiele lat temu. Jej charakterystyczny styl wraca do łask w tym roku. Waldorf łączyła białe rajstopy z balerinkami i dziewczęcymi mini sukienkami. Jednak na jesień i zimę warto dodać do białych rajstop coś cieplejszego, tak jak zrobili to projektanci Chanel. Białe rajstopy w połączeniu z wysokimi kozakami czy ciepłym wełnianym swetrem sprawdzą się idealnie w chłodniejszych miesiącach.

Similar Posts