Moda

Sylwester 2022, czyli jak się ubrać na Sylwestra.

Porady dla kobiet.


Od cekinów po sukienkę maxi. Oto pomysły i kilka wskazówek, jak być modnym, ale wygodnym na Sylwestra.
I znaleźliśmy się na kanapie, to zdanie powie o Nowym Roku 2022 wielu z nas. Rok 2021 był wyjątkowy i wreszcie dobiegł końca. 31 grudnia to sylwester i tradycyjnie chcemy dobrze wyglądać, jemy soczewicę i świętujemy z rodziną lub przyjaciółmi. W tym roku wzniesiemy toast za rok, który minął, ale nie powinno to przeszkadzać nam w poświęcaniu czasu na swój wygląd, przy stole lub na obiedzie.
Jak się ubrać na Nowy Rok w domu: trzy stylizacje dla kobiet
W wyborze idealnego wyglądu na Nowy Rok 2022. Młoda projektantka mody, która obecnie współpracuje z Bottega jako asystent projektowania dzianin prezentuje. 31 grudnia spędzisz w domu, to musisz czuć się wygodnie i swobodnie. Dlatego o sukience maxi, cekinach pomyślałam jako życzeniu na przyszły rok, a także o piżamie, bo nawet w szlafroku można być eleganckim.


Pierwsze spojrzenie: sukienka maxi.


Wygodny, mocny i obszerny krój. Mam nadzieję, że rok 2022 może być rokiem odrodzenia, czy jest lepszy sposób na jego powitanie niż przy odrobinie bogactwa? Od drukowanego materiału po tiul, ważne jest to, że jest ekstremalny i dlaczego by nie, z bufiastymi rękawami i długą spódnicą. Nie wstydź się, to idealna okazja, aby wyciągnąć z szfy spódnicę Cindy Lauper, którą wszyscy mamy na swoich wieszakach. Dopełniając stylizację możesz wybrać biżuteryjne buty lub swój ulubiony pantofel.


Drugie spojrzenie: cekiny.


Nawet jeśli nie będziemy mogli tańczyć w nocnych klubach, po co odmawiać sobie szansy na bycie wyzywającym? Powiedzmy tak cekinom, niezależnie od tego, czy są na topie, sukience, spódnicy czy dodatku. Jest sylwester, one nie mogą tego przegapić.


Wspaniała piżama.


A skoro piżamy i kombinezony stały się naszymi wiernymi towarzyszami, to po co się ich pozbywać w Sylwestra? Być bardziej szykownym i modnym, to wybrać piżamę jedwabną, z ozdobami (piórkami lub haftami), do połączenia z konkretnym pantoflem, może z małym obcasem. Jeśli modelki i aktorki też je noszą, to jak my możemy odmówić?


Porady dla dziewczyn.


Dziewczyny muszą mieć swobodę ruchu i zabawy, dlatego nie myślałam o klasycznych sukienkach czy swetrach, ale o T-shirtze z wysokim dekoltem i koszulą na górze, o miękkich liniach, w aksamicie i z dopasowanymi spodniami. Jeśli chodzi o buty to polecam balerinki w stylu Mary Jane w miękkim aksamicie.


Nowy Rok 2022: akcesorium, którego nie może zabraknąć: Opaska.


Może wydawać się to oczywiste, ale ładna opaska rozwiązuje problem fryzury. Czy to koraliki, z piórami, czerwone lub ulubione.


Buty, które wszyscy mamy i nigdy byśmy nie nosili.


Wszyscy mamy w swojej szafie tę parę butów, których nigdy byśmy nie nosili. Kupione lata temu i które wtedy wydawały nam się najpiękniejsze. Teraz jest czas, aby je założyć i pokazać w domu. To może być dobra pora na 2022 rok: o północy zdejmij to, co ci się nie podoba i wyrzuć to, zaczynając od butów.


Ekstrawaganckie akcesorium.


Bycie w domu pozwala nam być bardziej wolnym i tworzyć specjalne kombinacje, których nigdy nie nosilibyśmy poza czterema ścianami. W sylwestra zawsze można było przesadzić, dlatego warto wzbogacić swój wygląd o „niezwykły” dodatek.

Similar Posts