Internet

Aplikacje, które ułatwią Ci życie!

https://www.kulinarna.pl/?p=5054&preview=true

Rozwój technologii jest przede wszystkim ogromnym ułatwieniem życia. Korzystają z niego nie tylko ogromne korporacje i firmy produkcyjne, lecz także każdy człowiek. Nie wychodzimy z domu bez telefonu komórkowego, który niegdyś służył do wykonywania połączeń i wysyłania wiadomości SMS. Obecnie wszystkie modele posiadają możliwość zainstalowania na nich aplikacji, które można wykorzystać na rozmaite sposoby. Z tego względu przygotowaliśmy poradnik. Znajdziesz w nim aplikacje, które ułatwią Ci życie. Sprawdź sam!

Aplikacje, które ułatwią Ci życie!

Jeśli szukasz sposobów, które ułatwią Ci Twoją codzienność, a także pomogą Ci w organizacji Twojego czasu, nie mogłeś trafić lepiej. Przed Tobą aplikacje, których użytkowanie nie jest trudne, wręcz przeciwnie. Są proste w obsłudze i funkcjonalne, dzięki czemu każdy może z nich skorzystać. Dodatkowo możesz mieć je wszystkie w zasięgu swojej ręki. Proste, a także skuteczne – przekonaj się sam!

To do

Jest to aplikacja, dzięki której możesz spisać wszystkie swoje zadania do wykonania w jednym miejscu. Dodatkowo po wykonaniu ich możesz je odpowiednio zaznaczyć, dzięki czemu stale monitorujesz swoje postępy. Aplikacja ta sprawdzi się także w przypadku tworzenia listy zakupów, na które się wybierzesz. Będziesz miał pewność, że niczego nie zapomnisz. Jest to także rozwiązanie dla osób, które chcą ograniczyć marnowanie jedzenia, o którym możesz przeczytać więcej tutaj: https://www.kulinarna.pl/?p=5054&preview=true. Dodatkowo aplikacja jest na tyle funkcjonalna, że posegreguje Ci produkty tak, jak są ułożone w sklepie. W swoich opcjach ma także dzielenie się listą z innymi, dzięki czemu Ty lub Twój partner możecie dołączyć swoje zachcianki zakupowe.

StoCard

Aplikacja dla osób, które posiadają wiele kart lojalnościowych. Dzięki aplikacji możesz zebrać je w jednym miejscu, nie musząc nosić ich wszystkich przy sobie. Jest to także oszczędność czasu podczas zakupów, ponieważ nie musisz szukać każdej z kart oddzielnie. Wystarczy, że uruchomisz aplikacje i voila – wszystkie są!

Google Keep

Aplikacja ta jest dedykowana dla użytkowników, którzy korzystają z tworzenia notatek. Choć taka opcja jest dostępna we wszystkich modelach telefonów komórkowych, mogą one w gąszczu innych zniknąć. Google Keep ułatwi Ci korzystanie z tych notatek, szczególnie jeśli korzystasz z wielu urządzeń jednocześnie. Dzięki aplikacji możesz odczytać i edytować notatki zarówno na komputerze, jak i na telefonie.

IPassword

IPassword to aplikacja stworzona po to, abyś nie musiał zapamiętywać wszystkich swoich haseł. Dzięki temu nie musisz się martwić, że ktokolwiek Ci je wykradnie, ponieważ jest chroniona odpowiednimi zabezpieczeniami. Jest to rozwiązanie dla osób, które mają szczególną trudność z zapamiętywaniem haseł, przez co ustawiają dość proste, które są łatwe do złamania. Aby nie paść ofiarą internetowych oszustów, warto skorzystać z IPassword!

Calm

Spokój, relaks i odpoczynek – często o nich się zapomina, szczególnie jeśli mamy na głowie nadmiar obowiązków. Jeśli potrzebujesz nauczyć się koncentrować lub chcesz poprawić jakość swojego snu, zainstaluj Calm. W aplikacji czekają na Ciebie medytacje prowadzone przez specjalistów, a także kojące dźwięki, czy też relaksujące opowieści.

Fitatu

Nie istnieje lepsza aplikacja, jeśli chodzi o monitorowanie swojego codziennego jadłospisu. W Fitatu możesz wprowadzić wszystkie posiłki, które tego dnia spożyłeś, a aplikacja wyliczy Ci ilość dostarczonych kalorii, czy też składników odżywczych. Dodatkowym ułatwieniem są wprowadzone gotowe posiłki, jakie możesz zakupić w każdym sklepie spożywczym. Baza produktów Fitatu jest ogromna, zatem nie musisz się martwić o czasochłonne liczenie wszystkiego, ponieważ aplikacja zrobi to za Ciebie.

Similar Posts